frondeus.pl

Hello World!

October 08, 2014

Zanim zacznę opisywać mój pierwszy projekt chciałbym się przedstawić:

Cześć! Jestem Wojtek Polak, pochodzę z dolnego śląska. Obecnie jestem studentem I stopnia kierunku Informatyka na Wydziale Podstawowych Problemów Techniki na Politechnice Wrocławskiej. W internecie (na forach, twitterach, oraz w grach online) często jestem pod pseudonimem Frondeus… Jako że jest to nickname dosyć unikalny postanowiłem zrobić ten blog i portfolio właśnie pod tą domeną. Być może z czasem Frondeus nabierze marki.

Moje hobby można streścić do paru rzeczy:

  • Gamedev - domena w której czuję się najlepiej.
  • Rysunek i malarstwo - amatorsko dla przyjemności. Czasem wykorzystuje to do stworzenia prostych placeholderów gdy robie jakiś projekt.
  • Muzyka - a dokładniej gitara. Przy każdym rajdzie, wyjeździe czy to w góry czy nad morze raczej ta gitara jest ze mną.
  • Planszówki, papierowe gry RPG - Zaczeło się od Warhammer Fantasy. Jeśli tylko mam czas i możliwości staram sie spotykać z znajomymi i spędzać noc na graniu w “gry bez prądu”

Tak więc już mniej więcej można się domyślić co będzie na tym blogu oraz jakie projekty będą widoczne w portfolio :)


Wojciech Polak

Wojciech Polak - kompilatory, kontenery, aplikacje sieciowe i gamedev. Prywatnie fan gier planszowych, gór i seriali. Mieszka we Wrocławiu gdzie również pracuje i studiuje.
mail,  github,  twitter,  linkedin